טפסים

כל הטפסים לפעילויות וקורסים למילוי והורדה

טפסים לקורסים

הרשמה לקורס צלילה

לשם הרשמה יש צורך במילוי טופס זה. ניתן למלא פרטים בכל טופס לעד ארבעה משתתפים. בסיומו תקבלו קישור למילוי ההצהרות עבור הקורס. לתשומת ליבכם לשם סיום ואישור ההזמנה יש לספק מספר כרטיס אשראי לערבון בטלפון 08-6333666

טפסים לקורסי צלילה SDI

לשם הרשמה יש צורך במילוי ושליחת הצהרת בריאות. ילדים עד גיל 18 חייבים בליווי הורה וחתימת הורה/ אפוטרופוס על הטפסים. גילאי 45 ומעלה מחויבים באישור רופא צלילה.לתשומת לבכם, אין צורך באישור רופא כלשהו פרט לגילאי 45 או מי שהתבקש לכך על ידינו.

רשימת רופאי צלילה

במידה ונתבקשתם על ידינו לספק אישור רופא צלילה או הנכם בגילאי 45 ומעלה, להלן רשימת הרופאים לשימושכם.* יתכן שיהיה עליכם להביא אישורים או בדיקות נוספות לרופא זה, אנא היוועצו עמו טרם הפגישה. גילאי 45 ומעלה מחויבים להביא תוצאות בדיקה ארגומטרית מהשנתיים האחרונות.

הרשמה לאתר ארגון הצלילה SDI

על מנת לקצר את זמני הקבלה בהגעה ולאפשר לך קבלת תעודה עלייך לבצע רישום קצר לאתר הארגון אונליין.

טופס להשוואת מועדוני צלילה

על מנת שתוכלו לבחור את המועדון המתאים עבורכם ביותר, לשימושכם טופס השוואה עם מגוון קטגוריות רלוונטיות.

טפסים לצלילת היכרות

הצהרת בריאות לצלילת היכרות - עברית

לשם הרשמה יש צורך במילוי ושליחת הצהרת בריאות. ילדים עד גיל 18 חייבים בליווי הורה וחתימת הורה/ אפוטרופוס על הטפסים לקורס.*יתכן ותופנו לקבלת אישורים נוספים לפי הצורך.

הצהרת בריאות לצלילת היכרות - אנגלית English

To register, you need to fill out and send a health statement. Children up to the age of 18 must be accompanied by a parent and the parent / guardian must sign the form.

טפסים למוסמכים

פתיחת מעטפה - מוסמכים

על מנת לנסות ולקצר את זמני הקבלה מוסמכים הצפויים להתארח אצלנו לפעילויות, השכרת ציוד או קורסים, מוזמנים למלא מעטפה ולצרף צילומי תעודות מראש.

הצטרפות למועדון חברים

מלאו את הפרטים הבאים והצטרפו למועדון החברים של מנטה. לאחר המילוי, נציג המועדון ייצור עמכם קשר בתוך 48 שעות לסיום תהליך הרישום, ביצוע החיוב ומתן מס' חבר. ההצטרפות למועדון מנטה VIP כרוכה בתשלום דמי הצטרפות בסך 700 ש``ח לתקופת חברות של שנה. ההצטרפות למועדון מנטה REG כרוכה בתשלום דמי הצטרפות בסך 100 ש``ח לתקופת חברות של שנה.

טפסים כלליים

אישור צילום

נשמח לקבל את האופציה לשתף את הצילומים בהם אתם מופיעים באתר וברשתות החברתיות שלנו.