טפסים

כל הטפסים לפעילויות וקורסים למילוי והורדה, למניעת התקהלות וקיצור זמני הקבלה

טפסים לקורסים

הרשמה לקורס צלילה

לשם הרשמה יש צורך במילוי טופס זה. ניתן למלא פרטים בכל טופס לעד ארבעה משתתפים. בסיומו תקבלו קישור למילוי ההצהרות עבור הקורס.>>>שימו לב- מילוי טופס זה אינו מחייב שמירת מקום. השמירה תתבצע רק לאחר אישור מרכז ההזמנות ולאחר בדיקת זמינות וקבלת אשראי לערבון.

טפסים לקורסי צלילה SDI

להרשמה יש למלא ולשלוח הצהרת בריאות. ילדים עד גיל 18 חייבים בליווי וחתימת הורה/ אפוטרופוס על הטפסים. גילאי 45 ומעלה מחויבים באישור רופא צלילה.לתשומת לבכם, אין צורך באישור רופא כלשהו פרט לגילאי 45 או מי שהתבקש לכך על ידינו.

רשימת רופאי צלילה מוכרים

במידה ונתבקשתם על ידינו לספק אישור רופא צלילה להלן רשימת הרופאים. יש להיוועץ עם הרופא אם יש צורך להביא תוצאות בדיקות ספציפיות. גילאי 45 ומעלה מחויבים באישור רופא צלילה ובהצגת תוצאות בדיקה ארגומטרית מהשנתיים האחרונות לבדיקה. >> בלחיצה על הכפתור תגיעו לאתר רשות הצלילה שם מתעדכנת הרשימה בכל חודש ותמצאו אותה למטה בעמוד זה.

הרשמה לאתר ארגון הצלילה SDI

על מנת לקצר את זמני הקבלה בהגעה ולאפשר קבלת תעודה יש לבצע רישום קצר לאתר הארגון אונליין. להלן הסבר מפורט וקישור להרשמה. יש להכין צילום תמונת פנים ללא משקפי שמש או הסתרות, על רקע ניטרלי.

טופס להשוואת מועדוני צלילה

על מנת שתוכלו לבחור את המועדון המתאים עבורכם ביותר, לשימושכם טופס השוואה עם מגוון קטגוריות רלוונטיות.

טפסים לצלילת היכרות

הצהרת בריאות לצלילת היכרות - עברית

לשם הרשמה יש צורך במילוי ושליחת הצהרת בריאות. ילדים עד גיל 18 חייבים בליווי הורה וחתימת הורה/ אפוטרופוס על הטפסים לקורס.*יתכן ותופנו לקבלת אישורים נוספים לפי הצורך.

הצהרת בריאות לצלילת היכרות - אנגלית English

To register, you need to fill out and send a health statement. Children up to the age of 18 must be accompanied by a parent and the parent / guardian must sign the form.

טפסים למוסמכים

פתיחת מעטפה - מוסמכים

על מנת לקצר את זמני הקבלה ולמניעת התקהלות, מוסמכים הצפויים להתארח אצלנו לפעילויות (רענון, מודרכות), השכרת ציוד או קורסים, מתבקשים למלא מעטפה טרם ההגעה. יש להביא את התעודות והיומן עמכם. שימו לב! מילוי טופס זה אינו מחייב שמירת ציוד או הזמנת צלילה. צלילות יש לתאם מראש מול מרכז ההזמנות. צלילות והשכרת ציוד על בסיס מקום פנוי בלבד

הצטרפות למועדון חברים

מלאו את הפרטים הבאים והצטרפו למועדון החברים של מנטה. ההצטרפות למועדון מנטה VIP כרוכה בתשלום דמי הצטרפות בסך 850 ש``ח/ ההצטרפות למועדון מנטה REG כרוכה בתשלום דמי הצטרפות בסך 150 ש``ח, לתקופת חברות של שנה.

טפסים כלליים

אישור צילום

נשמח לקבל את האופציה לשתף את הצילומים בהם אתם מופיעים באתר וברשתות החברתיות שלנו.

טפסים נוספים לקורסים מתקדמים (התמחויות, הדרכה)

נוהל בדיקות רפואיות למדריכי צלילה

פירוט לגביי נהלי רשות הצלילה לבדיקות רפואיות למעוניינים לעסוק בהדרכת צלילה.