צלילה למתחילים

למה עדיף קורס כוכב 1+2 משולב

שורת צוללים בחוף אלמוג יושבים על הברכיים ומסתכלים על תוכינון

כשאומרים כוכב 1+2 משולב מתכוונים לביצוע קורס כוכב אחד וקורס כוכב שני ברצף, במשך שבוע, במקום רק כוכב 1 שנמשך חמישה ימים. לביצוע הקורס המשולב מספר יתרונות בולטים וחשוב שתדעו אותם

1. זה יותר כייף

בקורס כוכב אחד לומדים איך לצלול במשך חמישה ימים ובקורס כוכב שני שמשכו רק יומיים עד יומיים וחצי, נהנים מזה- עושים שש צלילות ים, ללא כיתה, מבקרים במגוון אתרי צלילה כמו ספינות הסט"יל והיתוש ומשפרים את הידע והאיזון בצלילה בצלילות מהנות וצבעוניות.

בנוסף, עומק ההסמכה של כוכב שני הינה 30 מטר* כאשר של כוכב אחד היא 18 מטר בלבד.

2. עלות נמוכה

העלות לקורס כוכב 1+2 המשולב זולה מלעשות את הקורסים בנפרד. גם בגלל התמחור במקור וגם בגלל דרישות חוקי הצלילה וביטוח צלילה כפי שיפורט בהמשך.

3. חוקי הצלילה

חוקי הצלילה בישראל מאשרים לצולל כוכב אחד לצלול עם בן זוג שהוא כוכב שני ומעלה. זה נכון רק במידה ולכוכב אחד יש מעל 12 צלילות חתומות עם מדריך. כוכב 1 מסיימים עם 6 צלילות חתומות, כלומר יש להשלים 6 צלילות מודרכות- בדר"כ ייקח יותר זמן וכסף מלעשות כוכב 1+2 משולב.

4. גיל

גם כוכב שני ניתן לעשות החל מגיל 12 בשונה ממה שהיה נהוג בימים עברו. אמנם בגיל 15 יצטרך הצולל הצעיר להשלים צלילה מודרכת ולהזמין תעודה חדשה אבל עלותם נמוכה יחסית לביצוע השלמת צלילות בכדי שיוכלו לצלול עם שאר המשפחה.

5. ביטוח צלילה

במהלך הקורס הראשוני החניכים מכוסים בביטוח על ידי מועדון הצלילה. מהרגע ההסמכה, כבר בצלילה הבאה יש לרכוש ביטוח צלילה אישי. אלו שעושים כוכב 1+2 מבוטחים עד סיום הכוכב השני על ידי המועדון ואלו שיחליטו לפצל יצטרכו לרכוש ביטוח כשיגיעו לביצוע הכוכב השני.

לסיכום

נשמח לארח אתכם לחווית קורס איכותית ומלאה.

לפרטים נוספים על קורס צלילה כוכב 1+2 משולב לחצו כאן